niedziela, 21 październik 2018 14:59

Mecz Młodzików z Niedomicami

Mecz Młodzików z Niedomicami

 Ponieważ mecze z Trampkarzami i Juniorami Młodszymi „rozegrałem” w tygodniu miałem więc czas aby w sobotni ranek obejrzeć w akcji liderujących w swojej klasie rozgrywkowej Młodzików Akademii. Pełne słońce i wysoka temperatura były dodatkowymi czynnikami do spędzenia tego czasu na „obiekcie sportowym”. Przyszło grać naszym zawodnikom akurat z kolegami, którzy dopiero co zaczęli stawiać swoje pierwsze boiskowe kroki. Zawodnicy Unii z Niedomic prezentowali spory zasób ambicji
i kilku ciekawych zawodników ale wyglądało na to, że nie do końca wierzyli w końcowy sukces. Sytuacja kadrowa drużyny Trenera Sułka akurat w tym dniu była wyjątkowo kiepska. Kilku Zawodników było albo kontuzjowanych albo chorych , co stworzyło szansę na grę w szerszym wymiarze dla młodszych graczy TAPu. Mimo tego cały czas mecz był pod kontrolą Gospodarzy, którzy rozgrywali płynnie swoje akcje i tworzyli kolejne sytuacje. Mecz skończył się wygraną żółto-niebieskich w stosunku 4 : 0, a każda z bramek należała do gatunku „filmowych”. Spokojny mecz w którym wygrała lepsza drużyna przy niewielkim nakładzie sił. Do dubletu Oskara po jednym trafieniu dołożyli Filip i Piotrek.

Link do galerii fotek :http://tap.mafil.eu/galeria/event/2018_10_21

Czytany 131 razy

Nasi Sponsorzy i Partnerzy

 

Patronat medialny

 

Nasz adres

Tarnowska Akademia Piłkarska

ul. Chemiczna 2
33-101 Tarnów
tel. +48 605 033 581

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy w społeczności