Artykuły filtrowane wg daty: luty 2018
poniedziałek, 26 luty 2018 22:12

Zimowy turniej Trampkarzy

Zimowe Granie z TAP 2018  trwa w najlepsze. Dobiegł końca trzeci już turniej – tym razem w kategorii Trampkarzy. Dziesięć zespołów reprezentujących Małopolskę, Podkarpacie i Mazowsze rywalizowało w dwóch grupach o prawo awansu do półfinałowego etapu rozgrywek. Pierwsze mecze rozpoczęły się już w sobotni wieczór podczas którego oba zespoły gospodarzy – zawodnicy drużyn TAP I i TAP II okazali się mało gościnni wygrywając swoje mecze z drużynami warszawskimi. Tym mocnym akcentem nasze zespoły udanie rozpoczęły weekendowy Turniej. Dobra passa trwała także w niedzielę i Nasi zawodnicy  mogą uznać imprezę za wyjątkowo udaną. Dobra gra w ataku, skuteczna gra w obronie oraz widowiskowe akcje to atuty, którymi zaskakiwały oba zespoły TAPu. Oprócz sukcesów zespołowych gracze Tarnowskiej Akademii Piłkarskiej zaprezentowali wysokie umiejętności techniczne
w Konkursach techniki. Piłkarski slalom wygrał Dawid Fronk z drugiego zespołu TAP, a Konkurs żonglerki stopa-głowa wygrał Marcin Kumorek z pierwszego zespołu TAP. Najlepszym bramkarzem Turnieju wybrano Igora Wojtara z drużyny TAP II, najlepszymi zawodnikami naszych zespołów zostali – Marcin Kumorek i Patryk Klich. I właśnie ten drugi z wymienionych zawodników był prawdziwym odkryciem Turnieju. Skuteczny w przodzie, odpowiedzialny z tyłu, bardzo dojrzały w kierowaniu Zespołem. Brawo „Banasiak”! Ostateczna kolejność w Turnieju Trampkarzy podczas Zimowego Grania Z TAP2018:

 1. MUKS TAP I
 2. AGRYKOLA Warszawa
 3. WOLANIA Wola Rzędzińska II
 4. MGAS Radłów

Kolejne miejsca zajmowały zespoły: MUKS TAP II, Rzemieślnik Pilzno, ZKS UNIA Tarnów, Orlęta Warszawa, Wolania Wola Rzędzińska I, WESTOVIA Tarnów. Oba zespoły Gospodarzy prowadził Trener Krzysztof Palej.

Już 10 marca w ramach Zimowego Grania z TAP2018 spotkają się zespoły Żaków.

Link do galerji zdjęć z turnieju :

http://tap.mafil.eu/galeria/event/2018_02__26

Link do filmu - rzuty karne o pierwsze miejsce w turnieju :

https://www.youtube.com/watch?v=a1laKiIQHww

LInk do filmu - karne o 5 miejsce :

https://www.youtube.com/watch?v=YZWf4MqnqEY&t=24s

Dział: Aktualności
środa, 21 luty 2018 22:05

Turniej halowy Trampkarzy

Już w najbliższy weekend  w szranki „Zimowego Grania z TAP2018” stają Trampkarze. Gospodarze Imprezy MUKS TAP wystawia dwa zespoły – jeden oparty na zawodnikach z rocznika 2003 i drugi złożony z graczy rocznika 2004. Emocje gwarantowane! Serdecznie zapraszamy do kibicowania młody sportowcom .

Dział: Aktualności
środa, 21 luty 2018 22:01

Turniej halowy Orliki

Orliki to kolejna kategoria wiekowa w której rywalizowali Reprezentanci MUKS TAP w ramach turniejów Zimowe Granie z TAP 2018. W dniu 10 lutego w stawce dziewięciu zespołów dzielnie walczyły TAPusie urodzone w latach 2007 i 2008. Umiejętności zespołowych na razie brakło na miejsca medalowe ale cieszy I miejsce Gniewko Sabata/2008/ w Konkursie Slalomu Piłkarskiego. Drużyna pod wodzą Trenera Pawła Janika ambitnie walczyła w każdym meczu bez swojego najlepszego snajpera – Emana, który w tym czasie walczył z wirusem grypy. Ostateczna kolejność w Turnieju:

 1. KS Dunajec Nowy Sącz
 2. DREAM TEAM Bochnia
 3. AP Champion Brzesko
 4. LUKS Skrzyszów

Stawkę zespołów uzupełniały: UKS Westovia Tarnów, KS Igloopol Dębica, MUKS TAP, ZKS Metal Tarnów oraz KS Koszyce Wielkie. Na Turniej nie dojechała drużyna AAPN Piłkarskie Nadzieje Mielec – pokonana przez grypę. 

Link do galerji zdjęć :

http://tap.mafil.eu/galeria/event/2018_02_21_001

Dział: Aktualności
środa, 21 luty 2018 21:43

turniej halowy młodzików

Wraz z nadejściem lutego nabrało tempa życie Tarnowskiej Akademii Piłkarskiej. Do turniejów wyjazdowych w których chętnie uczestniczą piłkarze TAPu doszły turnieje organizowane przez nasze środowisko. W dniu 03 lutego rozpoczął się cykl rozgrywek „Zimowe Granie z TAP 2018”. Przywilej rozpoczęcia rozgrywek otrzymała drużyna Młodzików, która pod kierunkiem Trenera Mirosława Sułka rywalizowała w stawce 8 zespołów. Stawka drużyn – podzielona na dwie grupy eliminacyjne od samego rana dzielnie walczyła o jak najlepsze rezultaty. Turniej rozgrywany w międzynarodowej obsadzie dostarczył wielu emocji i dał możliwość zawarcia nowych znajomości, porównania różnych stylów szkolenia oraz aktywnego spędzenia zimowego weekendu.  Nowością w organizacji naszego Turnieju były przeprowadzane konkursy techniki dla graczy drużyn, które aktualnie nie brały udziału w meczu. W konkursach żonglerki i slalomu piłkarskiego wzięli udział wszyscy zawodnicy uczestniczący
w Turnieju – jest to potwierdzenie trafionego pomysłu organizatorów. Końcowa klasyfikacja Turnieju:

 1. KS Rzemieślnik Pilzno
 2. OKS Okocimski Brzesko
 3. MUKS TAP
 4. MKS Sandecja Nowy Sącz

Stawkę zespołów uzupełniały: UKS Westovia Tarnów, LUKS Skrzyszovia Skrzyszów, KS Wisłoka Dębica oraz FK Svit ze Słowacji. Cieszą bardzo indywidualne umiejętności naszych zawodników – Najlepszym Graczem w zespole MUKS TAP został Karol Górecki, a prawdziwym Królem Polowania Oli Soprych – Najskuteczniejszy Zawodnik Turnieju/7 bramek/ i Zwycięzca w Konkursie Żonglerki. Gratulujemy Zespołowi, Gratulujemy Naszym Laureatom, Gratulujemy Trenerowi Sułkowi.

LINK DO GALERII ZDJĘĆ Z TURNIEJU 

http://tap.mafil.eu/galeria/event/2018_02_21_002

Dział: Aktualności

Nasi Sponsorzy i Partnerzy

 

Patronat medialny

 

Nasz adres

Tarnowska Akademia Piłkarska

ul. Chemiczna 2
33-101 Tarnów
tel. +48 605 033 581

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy w społeczności