Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2019
wtorek, 29 styczeń 2019 06:47

Obóz zimowy KROŚCIENKO 2019

Dobiegły końca małopolskie ferie zimowe. Od poniedziałku zawodnicy Tarnowskiej Akademii Piłkarskiej wracają do szkoły i do regularnych treningów. Jak zwykle – od dziesięciu lat w pierwszym tygodniu międzysemestralnej przerwy przedstawiciele poszczególnych grup wyjechali na Zimowy Obóz do Krościenka. W tym roku najliczniej reprezentowane były najstarsze grupy Akademii. Pogoda, od której tak wiele zależy podczas tego typu Imprez ponownie dopisała. Na stoku w Kluszkowcach zaległy olbrzymie warstwy śniegu powodując dostępność wszystkich tras zjazdowych i wielką frajdę dla najmłodszych adeptów TAP, szlifujących techniki jazdy na nartach i od tego roku – na snowboardzie.
„Starszaki” skorzystały ze śniegu podczas spacerów po pienińskich szczytach, a podczas treningów ze świetnie przygotowanego boiska w Tylmanowej. Awanse Młodzików i Juniorów Młodszych na wyższy poziom rozgrywkowy powodują mobilizację i chęć sprawdzenia się w trudniejszej rywalizacji. Każda
z grup rozegrała mecze kontrolne, z których większość daje świadectwo dobrze wykonywanej pracy. Grupa mieszana; Juniorów Młodszych i Trampkarzy rozegrała dwa mecze kontrolne w bardzo dobrych warunkach. Przeciwnikami naszego zespołu były Juniorskie zespoły Nadwiślana Kraków i Zyndrama Łącko. Młodzikom udało się rozegrać mecz z rówieśnikami Jarmuty Szczawnica, a Orlikom z drużynami Jarmuty i Hutnika Kraków.

Link do galerii zdjęć : http://tap.mafil.eu/galeria/event/2019_01_29

Dział: Aktualności

Nasi Sponsorzy i Partnerzy

 

Patronat medialny

 

Nasz adres

Tarnowska Akademia Piłkarska

ul. Chemiczna 2
33-101 Tarnów
tel. +48 605 033 581

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy w społeczności