Nasi Sponsorzy

 

Patronat medialny
Nasi Partnerzy


W dniu 05.12.2010 w Hali Sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 w Tarnowie-Mościcach, odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Orlików. (foto)  Turniej odbywał się w kategorii U-9, czyli dziewcząt i chłopców urodzonych w roku 2001 i młodszych, a organizatorami imprezy była Tarnowska Akademia Piłkarska i MKS Tarnovia. W szranki Turnieju stanęło 10 zespołów reprezentujących trzy ościenne województwa; małopolskie, świętokrzyskie i podkarpackie. Województwo Świętokrzyskie reprezentowane było przez najlepszy klub tego regionu - MKS Koronę Kielce, Podkarpacie reprezentowane było przez dwa najlepsze kluby regionu; KS Resovię Rzeszów oraz ZKS Stal Rzeszów. Pozostałe zespoły reprezentowały województwo małopolskie, a wśród przedstawicieli naszego regionu uczestnikami Turnieju byli reprezentanci KS Cracovia Kraków, KS Harnaś Tymbark, OKS Okocimski Brzesko, GKS Glinik Gorlice i trzy zespoły gospodarzy - MKS Tarnovia, Tarnowska Akademia Piłkarska 1A i Tarnowska Akademia Piłkarska 1B.
Mikołajkowy Turniej rozpoczął się o godz. 9.00, meczem pomiędzy 1 i 2 zespołem Tarnowskiej Akademii Piłkarskiej, uroczyste otwarcie Turnieju miało miejsce o godzinie 11.50 a ostatni mecz Turnieju, pomiędzy KS Harnaś Tymbark a MKS Koroną Kielce rozpoczął się o godzinie 16.10. Podsumowanie Imprezy wraz z uroczystym zakończeniem miało miejsce o godzinie 16.30, a licznie zgromadzona publiczność miała okazję nagradzać brawami wszystkie uczestniczące w Turnieju zespoły oraz wyróżnionych w imprezie zawodników. Niespodziewanie, podczas uroczystości dekoracji pojawili się weseli goście - sam Św. Mikołaj w całej okazałości oraz wyjątkowo radosny Diabełek, którzy dla każdego z uczestników sportowych zmagań mieli w prezencie okazałe paczki, pełne słodkich łakoci. Wszystkie z biorących udział w Turnieju drużyn otrzymały pamiątkowe statuetki i okolicznościowe dyplomy honorujące udział w tej pięknej imprezie. Wytypowani przez trenerów, najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn otrzymali miniatury statuetek, pamiątkowe dyplomy i sportowe upominki. Organizatorzy Turnieju wytypowali również najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza i zawodnika Fair Play. Zostali nimi odpowiednio: Krzysztof Toporkiewicz z KS Harnaś, Wojciech Koszyk z GKS Glinik i Szymon Popek z Tarnowskiej Akademii Piłkarskiej 1B. Królem Strzelców został Oskar Sewerzyński z MKS Korona Kielce. Wymienieni zawodnicy wyróżnieni zostali pamiątkowymi statuetkami, dyplomami i sprzętem sportowym. Sprzętem sportowym zostali nagrodzeni również trenerzy opiekujący się poszczególnymi zespołami.  

Lista wyróżnionych zawodników z poszczególnych zespołów:

KS Cracovia - Świostek Kamil - trener: Tomasz Skrzypek,
GKS Glinik - Juruś Arkadiusz - trener: Łukasz Brzeziański,
KS Harnaś - Mrożek Andrzej - trener: Franciszek Mrózek,
MKS Korona - Łączkowski Oliwier - trener: Marcin Buras,
OKS Okocimski - Fidelus Wojciech - trener: Aneta Śnieg,
KS Resovia - Kruczek Jakub - trener: Bogdan Kula,
ZKS Stal - Biskup Tomasz - trener: Paweł Młynarczyk,
MKS Tarnovia - Ptak Daniel - trener: Wojciech Gucwa,
TAP 1A - Sypek Mikołaj - trener: Bogusław Kwiek,
TAP 1B - Kumorek Marcin - trener: Jakub Drwal.

Organizatorzy imprezy dziękują uczniom klas sportowych Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 w Tarnowie, za okazaną pomoc i poświęcenie przy organizacji i prowadzeniu Turnieju:
Katarzynie Mądrzyk,  Krystianowi Hebdzie, Łukaszowi Krzemińskiemu, Dawidowi Majce, Piotrowi Szosta, Konradowi Wyczesanemu, Pawłowi Chmielarzowi, Rafałowi Stylskiemu, Maciejowi Urbankowi, Mateuszowi Brzuchaczowi i Marcinowi Gruszce.  

Organizatorzy imprezy składają serdeczne podziękowania sponsorom, Ludziom dobrej woli bez których Turniej nie miałby należytej oprawy, a uśmiech i radość małych piłkarzy niech będą podziękowaniem i wyrazem wdzięczności za okazaną pomoc.

Dziękujemy serdecznie Firmom:

Cukiernia Targowa Stanisław Bańbor i Wspólnicy Spółka Jawna
Delikatesy Centrum
KS Graf - Ireneusz Knybel
Pawłowski Sport
Sport Centrum
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 - Dyrektor Andrzej Rzeszutko