piątek, 27 marzec 2015 15:10

Tarnowska Akademia Piłkarska

Podobno piłka nożna to męski sport…ale naszym zdaniem  to sport  dla wszystkich, a my powstaliśmy właśnie po to, by spełniać marzenia o grze na boisku. Bez względu na to czy jesteś chłopcem czy dziewczynką możesz je u nas realizować.
Tarnowska Akademia Piłkarska  powstała we wrześniu 2009 roku, z inicjatywy trenera Bogusława Kwieka oraz grupy rodziców, których dzieci pasjonują się grą w piłkę nożną.  
W Tarnowskiej Akademii Piłkarskiej stawiamy przede wszystkim na dyscyplinę i wychowanie. Promujemy radość, dobrą zabawę oraz aktywne spędzanie wolnego czasu. Uczymy i doskonalimy naszych wychowanków w sztuce gry w piłkę nożną. To dla nich sposób i szansa na rozwój oraz ciekawe i aktywne dzieciństwo.
Dwa razy do roku organizujemy dla naszych Wychowanków edukacyjne obozy sportowe. Podczas obozów letnich zajęcia piłkarskie przeplatamy turystyką górską, a obozy zimowe uzupełniamy o naukę jazdy na nartach. Uważamy, że dodatkowe kompetencje wzmacniają samoocenę naszych Sportowców, czynią ich życie atrakcyjniejszym oraz wzbogacają osobowość.
Tarnowską Akademię Piłkarską tworzy obecnie około stu młodych ludzi w sześciu grupach edukacyjnych. Zajęcia realizujemy w okresie wiosenno-letnim na boisku „Orlik” przy ul. Norwida oraz na LA TOSiR przy ul. Traugutta w Tarnowie. Jesienią i zimą trenujemy  w Hali Sportowej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie przy ul. Chemicznej 2. Postępy w edukacji sportowej konfrontujemy podczas piłkarskich spotkań z przyjaciółmi z Małopolski, Podkarpacia, a nawet Ukrainy, czy Słowacji.  


Rodzicu!!! Nie zostawiaj przyszłości swojego dziecka przypadkowi!!!
•    Pomóż odkryć i rozwinąć w nim zdolności piłkarskie
•    Rozwiń w nim naturalną potrzebę ruchu
•    Daj mu alternatywę dla komputera i telewizora
•    Pozwól mu poznać tajniki i arkana piłki nożnej
•    Pozwól w nim zaszczepić zdrowy tryb życia
•    Pozwól mu rozwinąć umiejętności kreatywnego myślenia, przedsiębiorczości, przełamywania barier i własnych słabości
•    Daj mu poznać zasady Fair Play oraz umiejętności współpracy w zespole
•    Daj mu możliwość uczestniczenia w imprezach piłkarskich

Pozostajemy ze sportowym pozdrowieniem.

Tarnowska Akademia Piłkarska

poniedziałek, 28 wrzesień 2009 09:24

Początek

PIERWSZY OFICJALNY MECZYK TAP , przeciwnikiem OKCIMSKI BRZESKO cały czas dobrzy znajomi .

Nasi Sponsorzy i Partnerzy

 

Patronat medialny

 

Nasz adres

Tarnowska Akademia Piłkarska

ul. Chemiczna 2
33-101 Tarnów
tel. +48 605 033 581

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteśmy w społeczności